jump to navigation

O tzw. „Polskiej Sekcji” Iluminatów Thanaterosa 20/04/2010

Posted by Wędrowiec in ogłoszenia.
Tags: , ,
trackback

Dla jasności: niniejszy wpis ma charakter komentarza historycznego. Obecna sytuacja IOT w Polsce przedstawia się inaczej.

Zauważyłem właśnie, że ktoś dotarł na ten blog szukając hasła „thanateros polska sekcja”. Z tej okazji należy się wyjaśnienie.

Tzw. „Polska Sekcja” Magicznego Paktu Iluminatów Thanaterosa nigdy dotąd nie istniała!

… Lub, jeśli idzie o ścisłość, była to czyjaś podpucha, przygłupawe oszustwo, które nadal odbija się czkawką w zakamarkach internetu.

Każdy kto zadał sobie trud wysłania mailowego zapytania do dowolnej z Sekcji IoT, mógł się dowiedzieć, że nie wiedzą tam o żadnej „polskiej sekcji”. Byli natomiast bardzo zainteresowani, kto próbuje bawić się pod ich szyldem. Od dłuższego już czasu domena zajmowana przez to żenujące przedsięwzięcie świeci pustkami. Wielcy arcymagowie chaosu, którzy je założyli – także jakoś przycichli. Natomiast lekki smród chyba pozostał.

Nawiasem: także niegdysiejsze tłumaczenie „Księgi” („The Book”)[ENG] (.pdf, 1,5 MB) zostało dokonane bez zezwolenia, a wprowadzone modyfikacje nie były z nikim konsultowane. Więc nie istnieje tłumaczenie „The Book” na język polski, które byłoby uzgodnione z IoT!. Tak więc nie ma czego szukać pod takimi hasłami. Przynajmniej – póki co… Do niedawna nie istniało uzgodnione z IOT tłumaczenie „Księgi”, ani polska jednostka w obrębie Paktu. Stan ten się jednak zmienił.

Reklamy

Komentarze»

No comments yet — be the first.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: