jump to navigation

Nowe kursy w Arcanorium College 09/01/2011

Posted by Tony Stark in ogłoszenia.
Tags: , , , , , , , , , , ,
trackback

Arcanorium College to inicjatywa Petera J. Carrolla, mająca na celu stworzenie internetowej szkoły magii. Wykładają tam długoletni praktycy magii, w dużej mierze związani z nurtem Chaosu. Departamenty obejmują chyba wszelkie możliwe cele i podejścia do magii. Kursy trwają po sześć tygodni (semestr) i są prowadzone poprzez forum, za pomocą którego prowadzący udostępniają materiały szkoleniowe.

Wczoraj zaczęły się dwa nowe kursy:

  • Magia energetyczna, prowadzona przez Dave’a Lee. Tego wieloletniego praktyka magii chaosu, autora, m.in. „Chaotopii!” nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Zajmuje się on zwłaszcza praktykami oddechowymi (o jednej z nich można przeczytać i tutaj), pracą z energią oraz metodami północnych tradycji: runami oraz Fetchem.
  • Bafomet, pod okiem Sor. Res. Prowadząca jest członkinią praktycznego zakonu magicznego od wielu lat. Tutaj przedstawia metody poznania Bafometa, ducha i siły życiowej tej planety – na kilku poziomach. Praca zakończy się przeprowadzoną w ostatnim tygodniu Inwokacją Bafometa. Osoby nieobeznane z procedurami inwokacji lub rytuałami odpędzającymi proszone są o niebranie tego kursu!

Inni dotychczasowi prowadzący to Jaq D. Hawkins, Ian Read, Julian Vayne, znany z Atraktora Kaitwm.625/The Kite i, oczywiście, Peter J. Carroll. A także inne mniej znane, ale równie obiecujące osoby.

Koszt rejestracji w AC to dwadzieścia funtów za trzy miesiące lub sześćdziesiąt za rok. Oznacza to, mniej więcej, sto złotych za kwartał i trzysta za rok. Ta pierwsza kwota wydaje się zupełnie osiągalna dla wielu z nas. Wystarczy mieć konto systemu PayPal. „Czesne” obejmuje dostęp do forum, na którym zgromadzone są materiały ze wszystkich dotychczasowych kursów oraz relacje ich uczestników. Forum jest także platformą wymiany opinii i zwyczajnego utrzymywania więzi towarzyskich.

Polecamy rozważenie rejestracji w Arcanorium. Oczywiście, wymagane jest ukończenie 18. roku życia.

Reklamy

Komentarze»

1. looj - 08/09/2011

Joł Telkontar…daj mejla do siebie albo napisz do mnie żebym miał kontakt do Ciebie…jakiś


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: